4/2 2013

Zvířecí víkend v GUD – 9.-10.2.

Zveme vás a vaše děti na víkend plný tvoření a zábavy v rámci charitativní výstavy Příběhy pro Davídka, který je inspirovaný knížkou Báry Nesvadbové o fascinujícím příběhu dobráckého psa Garpa v rodině Nesvadbových „Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky“.

Sobota

14:00 – Autorské čtení s Bárou Nesvadbovou „Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky“

a následný workshop „Naši mazlíčci“

Neděle 

14:00 – Tvůrčí karneval ,,Když zvířata tančí“

„Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky“

Pojďte se zaposlouchat do milého vyprávění psa Garpa v podání úspěšné spisovatelky Báry Nesvadbové a proniknout tak do jeho života od začátku až po současnost. Fascinující příběh dobráckého psa Garpa vám přiblíží jeho svět v rodině Nesvadbových.

„Naši mazlíčci“

Tématické pokračování autorského čtení s Barborou Nesvadbovou tentokrát ve výtvarném pojetí. Formou koláže děti vytvoří svého nebo vysněného domácího mazlíčka a jeho příběh ve vaší rodině.
Věk dětí: od 4 let (a jejich rodiče).

„Když zvířata tančí“

Zábavné odpoledne plné masek známých i neznámých zvířat. Netradiční karneval doprovázený  workshopem na výrobou masek zvířat například ze zoologické zahrady, nebo z dětské fantazie. Pro inspiraci bude dvakrát v rámci odpoledne promítán krátký film ze světa zvířat. Na výrobu masek budou opět využity recyklované materiály (zbytky látek, staré oblečení, kartony, pet-lahve)
Věk dětí: od 3 let (a jejich rodiče).

Budeme se na vás těšit a doufáme, že si z této akce vaše děti odnesou nezapomenutelné zážitky.