11/3 2013

VÍLÍ VÍKEND V GUD – 16. a 17.3

Zveme vás a vaše děti na víkend plný tvoření a zábavy v rámci charitativní výstavy Příběhy pro Davídka inspirovaný knížkou Nely Boudové o příbězích třech vílích sestřiček a jejich kamarádů, které vás vtáhnou do světa kouzel prolínajícího se se světem lidí.Sobota     14:00 Workshop „Na křídlech kouzel“

Neděle     15:00 Autorské čtení s Nelou Boudovou „O víle Voněnce“ a následný workshop „Vílí svět“

WORKSHOPY

„Na křídlech kouzel“

Kouzelnou hůlku a křídla, to je to, co má mít každá správná víla. Kdo ji spatří a skrze ni prohlédne, toho se dotkne její kouzlo a nikdy již smuten nebude. Neboť víla rozdává jen štěstí a radost. Tvořivé posezení a na vílu si hraní. Výroba kouzelných hůlek, oslňujících křídel a pro pány magických klobouků s Terezou Lukavcovou. Věk dětí: od 5 let a jejich rodiče.

„Vílí svět“

Po úžasném příběhu Nely Boudové O víle Voněnce děti mohou pokračovat vytvářením kouzelných doplňků. I z vás se mohou stát půvabné víly a jejich kamarádi z kouzelného světa. Budeme vytvářet jemně zdobené vílí korunky z květin pro malé slečny a pro kluky – skřítky různorodá ouška a spoustu dalších drobností bez nichž se ve světě fantazie a kouzel neobejdete. Věk dětí: od 5 let a jejich rodiče.

AUTORSKÉ ČTENÍ

„O víle Voněnce“

Pojdtě se zaposlouchat do napínavého a milého příběhu třech víl Fiflenky, Jůlinky a Voněnky, dostanete se tak do světa plného kouzel, který se prolíná se světem lidí. Staňte se součástí napínavých dobrodružství třech vílích sester a jejich kamarádů.