17/4 2013

Víkendová akce 21.4. – jarní bazárek v Ateliéru GUD

Rádi bychom Vás pozvali na celodenní Jarní bazar pro děti i dospělé v nově otevřeném prostoru nad Galerií GUD, Ateliéru GUD, který se bude konat již tuto neděli 21. dubna 2013. Připravili jsme pro Vás Jarní bazárek, na kterém se bude vyměňovat a nakupovat.

Workshop pro Vaše ratolesti: téma Recyklace oblečeníDěti se pod vedením Jana Šimra naučí, jak jednodušše a efektně přeměnit nenošené oblečení v zcela nové trendy kousky, které jim budou všichni závidět.cena: 150 Kč
čas: 14:30-16.:00

Prosím potvrďte účast na workshopu na emailu ateliergud@galeriegud.cz

Den odstartujeme ve 12:00 přípravami. A od 13:00 bude prostor ateliérů otevřen pro širokou veřejnost.

BAZAR!  je možné pronajmout si prodejní místo za 30 Kč. Máte doma oblečení, které Vám už nesedí? Praská Vám šatník ve švech? Přijďte se s námi podělit o vaše poklady. Je možné je prodat, či vyměnit. A některé darovat. Darované oblečení poputuje na charitu.

VINTAGE! 

V rámci bazárku bude probíhat i prodej z recyklovaného vintage oblečení. Jde o krásné kousky, které nosily naše maminky a babičky, ale které by dnes i přes svou kvalitu materiálu a povedený střih mohly vypadat zastarale. Rozhodli jsme se je předělat v ultimátní módní výstřelky a předvést Vám krásu recyklace!

SKVĚLÉ OBČERSTVENÍ! 

Občerstvení bude zajištěno :