2/2 2017

Rok ohnivého kohouta a jiné workshopy v galerii GUD

Galerie GUD připravili pro děti na nadcházející víkend nabitý program. Těšit se mohou na tvůrčí dílny „O perníkové chaloupce“ a „Rok ohnivého kohouta“. Nebo navštívit aktuální výstavu Byl jednou jeden král Karel IV. i s komentovanými prohlídkami. Na workshopy doporučujeme rezervaci na rezervace@galeriegud.cz

O perníkové chaloupce – sobota 4.2.
Tentokrát si naši lektoři pro Vás připravili workshop na téma známé pohádky o perníkové chaloupce. Děti budou vyrábět zmíněnou chaloupku, ve které žila ježibaba, jenž tak chytře Jeníček s Mařenkou obelstili. Úkolem dětí bude vytvořit a nazdobit chaloupku, která nebude ze skutečných perníčků. Jako základ poslouží bílá pěna. Děti ji budou zdobit flitry, barevnými papíry a dalšími dekorativními prvky. Výsledkem bude pěkná dekorace do dětského pokoje a zároveň krásné odpoledne plné tvoření.
Čas: 13:00 – 15:00
Věk: od 5 let
​Cena: 200 Kč

Rok ohnivého kohouta – neděle 5.2.
Tématem nedělního workshopu bude čínský nový rok ve znamení kohouta. Od lektora se děti dozví více o tomto znamení a poté budou tvořit pohyblivou loutku kohouta na zeď podle své vlastní fantazie. A zdobit ji budou různými materiály formou koláže. Základní části a mechanismus kohouta budou předpřipraveny pro jednodušší tvoření.
Čas: 13:00 – 15:00
Věk: od 5 let
​Cena: 200 Kč

Komentované prohlídky s ilustrovaným šaškem Karlíkem začínají o víkendu vždy od 11:00 a od 15:00 hodin. Cena je 40 Kč ke vstupence na výstavu.