7/4 2015

Program galerie GUD na sobotu 11.4.2015

Na sobotu 11. dubna 2015 pro Vás připravila Galerie umění pro děti GUD bohatý program. Můžete se zúčastnit divadelního workshopu s názvem „Návštěva Malého prince“ nebo tvůrčí dílny s názvem „Nebojte se moderního umění“. Více podrobností na www.galeriegud.cz. Prosím, místa si rezervujte předem na rezervace@galeriegud.cz.

„Návštěva Malého prince“
A co si na workshopu vyzkoušíte? Dramatizaci pasáží kniny Antoina de Saint-Exupéryho, výtvarné fantazie aj. Seznámíte se s Princem a jeho maličkou planetou, s beránkem, růží a navštívíme planety Neskutečné Skutečné… S sebou si přineste knížku (pokud vlastníte), malou krabici (např. od bot), pohodlné oblečení a přezůvky.

čas: 10:00 až 12:30 hod.
věk: pro děti od 5 let
cena: 250 Kč

„Nebojte se moderního umění“
Barvy, tvary, fantazie… a obrovská radost z tvorby! To je společné výtvarným umělcům i dětem. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit do Galerie umění pro děti. Prohlédnete si zajímavou výstavu moderního českého abstraktního umění NESKUTEČNO a v ateliéru se vydáte –  stejně jako umělci – cestou fantazie. Bude to cesta vašich zážitků, pocitů i představ. A také cesta plná radosti a barev. Průvodkyní na cestě moderním uměním i vaší tvorbou vám bude lektorka Jana Skarlantová. Určitě nezabloudíte a dojdete všichni k cíli! Výtvarné pomůcky dostanete v ateliéru GUD, fantazii však vezměte s sebou!

čas: 14:00 hod.
věk: pro děti od 6 let
cena: 200 Kč

Těšíme se na setkání s vámi