6/6 2012

Příměstské tábory v GUD!

GUD léto v kouzelné říši umění: Galerijní prázninový týden s uměním přímo v centru Prahy!

Kompletní pokyny a přihlášku do kouzelné říše umění jsou ke stažení zde

GUD nebude ani v létě zahálet! Na letní prázdniny pro Vaše děti připravujeme příměstské tábory v galerii. Půjde o čtyři týdenní turnusy, vždy od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Pro děti bude připravený tématicky zaměřený program v oblasti umění a historie Prahy. A tak děti nemusí v Praze zahálet či trávit další týden u babičky, ale mohou podniknout nevšední dobrodružství v říši umění a v centru historie!
Pro více informací se ptejte na adrese tskofova@galeriegud.cz
Pro rezervaci místa pro Vaše dítko použijte adresu rezervace@galeriegud.cz

termíny: 9. – 13. 7.; 16. – 20. 7.; 20. – 24. 8.; 27. – 31. 8. (vždy po – pá 9-17h, otevřeno 30 minut před a po programu)
kapacita: 15 dětí
věk: 5 – 12 let
cena: 3 500 Kč/týden
v ceně: strava (oběd + svačiny) a pitný režim, nabitý program a zkušení lektoři, výtvarné potřeby, vstupy do navštěvovaných objektů

TÉMETA
SECESE A KUBISMUS V PRAZE: 9. – 13. 7. a 27. – 31. 8.
Mohou domy a obrazy vypadat jako květiny? A mohou ruce růst třeba z hlavy a ne z těla? Ano, mohou! Podnikněte s námi zábavnou a kreativní výpravu do doby před sto lety, rozvíjejte svou představivost! Čeká na vás cesta za poznáním, že nemusí být vždy vše takové, jak se zdá.

PŘÍBĚH VLTAVY V PRAZE: 16. – 20. 7. a 20. – 24. 8.
Řeka protéká krajinou, vytváří krásná a zajímavá zákoutí, váže na sebe příběhy a dává život krásným stavbám i obrazům. Pražské ostrovy, vodní kanály a slepá ramena, mosty, vodárny a nábřeží, to jsou netradiční a leckdy skrytá místa plná záhad a překvapení i plná umění. Pojďte s námi podniknout dobrodružnou cestu těmito místy!