26/11 2014

Přijdťe za námi na polštářové divadlo ZDARMA nebo se s námi vydejte po stopách sv. Václava

Podzimní sychravé dny si můžete zpříjemnit v Galerii umění pro děti GUD. V sobotu 29. listopadu se zde představí polštářové divadlo dvou čertovských legend – Čertův sloup a Čertův mlýn, které pořádá Společnost pro ranou péči (www.ranapece.cz). Nebo můžete přihlásit děti na GUD den na téma „Po stopách sv. Václava“. Tak neváhejte a přijďte zahnat nudu k nám do GUDu!

GUD den „Po stopách sv. Václava“ se uskuteční v sobotu 29.11., a to od 10 do 16 hodin. Děti se dozví o legendě sv. Václava, historii a rodokmenu. Vydají se za sv. Václavem a prozkoumají i ostatní sochy na Václavském náměstí. Po obědě navštíví divadelní představení polštářového divadla a pokud budou mít ještě chuť, mohou se dát po představení i do tvoření.
Akce je určena dětem ve věku 5 až 12 let. V ceně 750,-Kč, je zahrnut i oběd, pití a dvě zdravé svačiny. Kapacita je max. 15 děti. 

Představení polštářového divadla dvou čertovských legend bude uvedeno v rámci kampaně Týden rané péče 2014. Divadlo se koná od 14:00 do 17:00 hodin v Ateliéru GUD. Účinkují výtvarník Vojtěch Otčenášek a spisovatelka dětských knížek Martina Drijverová. Poučné čertovské legendy jsou pro děti i dospělé od 4 let. Součástí akce je prezentace služeb pro rodiny dětí s postižením – rané péče. Vstup na divadelní představení v Ateliéru GUD je ZDARMA.

Na obě akce je nutná rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz.