22/4 2014

Poslední dubnový víkend v GUD – 26.-27.4.

Na poslední dubnový víkend připravila Galerie GUD pro malé fotografy GUD Den na téma“Ateliér fotografických kouzel“, pro malé malíře workshop „Geometry Art – květinová louka“. Ostatní mohou navštívit aktuální výstavu „Matematika na dotek“.

GUD Den „Ateliér fotografických kouzel“ – sobota 10:00

Zábavný a kreativní jednodenní fotografický kurs s profesionální lektorem. Za pomoci profesionála si děti vytvoří fotoateliér, kde si mohou vyzkoušet, jaké zázraky a kouzla se dají dělat s fotkou. David Bruner si pro děti připravil opravdu nabitý program. Pro všechny děti máme k zapůjčení digitální fotoaparáty.  Vytvořené  fotografie budou ke stažení na našich facebookových stránkách a nebo na Rajčeti.

Čas 10-16 hod/Kapacita 15 dětí/ Věk 5-12/ Cena 750,-Kč/ Nutná rezervace míst: rezervace@galeriegud.cz
V ceně je zahrnuto:  strava (oběd, 2x svačina), pitný režim, program na celý den včetně vstupů, lektoři, výtvarné potřeby

Workshop „Geometry Art – květinová louka“ – neděle 14:00
Tento workshop bude zaměřený na obrazy vytvořené z geometrických tvarů. Děti vytvoří na malířské plátno obraz, dle své vlastní představivosti. Pro vytvoření obrazu budou děti kombinovat akrylové barvy a samolepící folie. Téma pro tvorbu bude vzhledem k nastávajícímu 1. máji „květinová louka“. 

Workshop je vhodný pro děti od 3 let a jejich rodiče. Cena: 150,- Kč. Nutná rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz