8/9 2015

Nabitý sobotní program v galerii GUD – kreativní jóga a výtvarný workshop

Přemýšlíte, kam vyrazit o nadcházejícím víkendu? Chcete, aby děti strávily příjemné odpoledne v galerii? Přijďte se podívat k nám. Připravili jsme pro děti nabitý program. V sobotu 12. září od 13:30 hodin se koná výtvarný workshop na téma „Kouzelnálie očima dětí“. Od 15:00 hodin bude jóga pro děti s herečkou Petrou Špindlerovou. Vzhledem k omezené kapacitě, doporučujeme rezervaci předem na rezervace@galeriegud.cz.

Program na sobotu 12. září 2015:

Výtvarný workshop „KOUZELNÁLIE očima dětí“
Kouzelnálie je země o níž se v noci zdá dětem i dospělým, kde každý dělá, co ho baví a nikdo nikomu nepřeje nic zlého. Země, kde se plní tajná přání.

Pod vedením akademické malířky Marty Hricové, spoluautorky ilustrací knih o Nelince, budou děti na velké plátno tvořit Jezero nádherných ploutví plné barevných rybiček, jezerních víl, vodních rostlin a jiných jezerních pokladů a Kouzelnálii, zemi kde se plní tajná přání. Společné dílo pak bude v galerii GUD vystaveno. Děti si také vytvoří vlastní záložky do knihy nebo jezerní ozdoby inspirované knihou. Jako dárek je pro každého připravena rybí záložka a pexeso.

Workshop je inspirován knihami Nelinka a strom zázraků a Nelinka a Jezero nádherných ploutví (www.onelince.cz). Podobně jako aktuální výstava v galerii GUD.

Čas: 13:30 – 14:30
Věk: 4 – 15 let
​Cena: 190,-

Výtvarná a kreativní jóga „Proměny“ pro děti s herečkou Petrou Špindlerovou

Jóga, na které se vaše děti mouhou proměnit v cokoliv. Výtěžek je věnován nadaci Dětský úsměv při Kojeneckém ústavu v Krči na canisterapii pro děti, které nejen k pohybu potřebují pejska.

Čas: 15:00 – 16:00
Věk: 4 – 15 let
​Cena: dobrovolná