7/5 2015

Květnový program v galerii GUD

I v následujících květnových dnech jsme v galerii GUD přichystali pestrý program. Čeká na vás nová interaktivní umělecká zvuková instalace SOUND OF COLORS (Zvuky barev), ve stylu fusion art. Dále připravujeme GUD dny, a to v sobotu 16.5. „Tajemství a historie Národního divadla“ a v sobotu 23.5. „Legendy a pověsti staré Prahy“. Vzhledem k omezené kapacitě GUD dnů je nutná rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz.

Nevíte co znamená fusion art? Vše vám objasní výstava SOUND OF COLOURS, kterou připravil česko-americký umělec a kurátor Shalom Tomas Neuman společně s dalšími umělci. Výstavu můžete v galerii shlédnout do 30. května. Součástí výstavy budou i zajímavé workshopy, o kterých vás budeme brzy informovat. Pomozte nám výstavu dotvořit, pokud máte doma staré nepotřebné zvukové hračky, přineste je k nám do galerie a společně dotvoříme umělecká díla.

Tajemství a historie Národního divadla – sobota 16.5.
Co skrývá zákoutí Národního divadla? Kteří herci byli či jsou jeho součástí? Jaké divadelní hry nejen pro dospělé Národní divadlo pořádá? Nejen to ale i mnohem více se Vaše děti dozví na našem GUD dni. Naši zkušení lektoři se na ně těší a doufají, že společně zažijí mnoho zábavy a poodhalí záhady a tajemství Národního divala.
Čas: 10:00 – 16:00
Věk: 5 až 12 let
​Cena: 750,-

Legendy a pověsti staré Prahy – sobota 23.5.
Praha je opředená spoustou bájí, pověstí a legend, kterým dávají duši příběhy postav jako je Libuše, sv. Václav, Karel IV., nebo bájná strašidla a vodníci. Tajemná pražská zákoutí schovávají nejedno dobrodružství. Pojďte s námi proniknout do tajemné Prahy! Formou zábavných a tvořivých her budeme objevovat tajemství Prahy.
Čas: 10:00 – 16:00
Věk: 5 až 12 let
​Cena: 750,-

V ceně je zahrnuto občerstvení (oběd, svačiny, pitný režim), program po celý den včetně vstupů, lektoři a výtvarné potřeby.

Těšíme se na setkání s vámi