25/2 2015

Královská cesta – honba za pokladem, Praha – město alchymistů a mágů … to jsou náměty březnových GUD dnů

Galerie umění pro děti GUD připravila pro rok 2015 další pokračování zábavných, ale naučných sobotních programů pro děti. Děti si odnesou spoustu zážitků a navíc se naučí a dozví nové zajímavé věci. V březnu jsou připravena tato témata: Královská cesta – honba za pokladem (7.3.), Praha – město alchymistů a mágů (21.3.). Program trvá po celý den od 10:00 do 16:00 hodin. Nutná rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz.

Královská cesta – honba za pokladem

Královská cesta je název historické trasy centrem Prahy, po které projížděli čeští králové ke korunovaci. Děti poznají jednotlivá stanoviště cesty, kde za pomocí šifer a her dojdou až k tajemnému pokladu českých králů. Touto hravou metodou nejlépe poznají krásy Prahy a její historii.

Praha – město alchymistů a mágů

Tajemná Praha je místem, které v dávných dobách bývalo rájem mnoha alchymistů, mágů a kouzelníků. Ve sklepích domů se provozovaly různé čáry a magie. Pojďte s námi nahlédnout pod pokličku rudolfínských alchymistů a objevit kámen mudrců. Celý den probíhá formou edukativní hry, tvoření a zábavy.

Přípravu i provedení zajišťují zkušení lektoři GUD.

Cena za GUD den je 750 Kč. V ceně je zahrnuto občerstvení (oběd, svačiny, pitný režim), program po celý den včetně vstupů, lektoři a výtvarné potřeby. Kapacita omezena na max. 15 dětí, nutná rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz či tel. 732 513 559. Program je určen dětem ve věku 5 až 12 let.