24/2 2015

…jsem tu s tebou – výstava již končí! Poslední šance navštívit unikátní výstavu současného umění v galerii GUD

Poslední únorový víkend máte poslední šanci vidět unikátní výstavu současných umělců …jsem tu s tebou v Galerii umění pro děti GUD. Výstava je určena nejen dětem, ale i všem, kdo se zajímá a touží po umění, jak ostatně napovídá samotné motto výstavy „Pozitivní umění mluví s každým bez rozdílu věku“. 

Mezi vystavovanými umělci jsou: Jan Kaláb, Micl (Michal Novotný), Lukáš Miffek, Erik Binder, Martin Šilhavý, Tomáš Zika, Lucie Lossová, Martin Raboň.

„Nechte se unést na vlně fantazie a pomozte umělcům dotvořit jejich díla. Bavit se budete všichni!”, říká Kateřina Samková, ředitelka Galerie GUD. „V rámci výběru uměleckých děl dle našeho “pozitivního” konceptu se zaměřujeme především na díla samotná než přímo na umělce jako takového. Díla, která svojí fantazií umějí pozitivně komunikovat i s mladším divákem. Věříme, že tento koncept doplní a přímo spojí kulturní nabídku, kterou se zájmem může využít celá rodina,” dodává Samková.

V galerii GUD se můžete od března těšit na novou výstavu NESKUTEČNO (5.3. – 26.4. 2015), která odkryje tajemství abstrakce a pomůže vám nahlédnout do mysli umělců. Svá díla představí velká jména současného umění. Máte se opravdu na co těšit.