20/1 2013

GUD víkend s JRD – celý víkend ZDARMA

 Developerská společnost JRD pořádá v Galerii umění pro děti GUD  zdarma celý víkend plný zábavy a her nejen pro své klienty, ale i pro širokou veřejnost.  GUD víkend  s JRD pro děti a jejich rodiče bude plný zajímavých kreativních dílen s divadélkem a diskotékou na závěr. V současné době v galerii probíhá charitativní výstava Příběhy pro Davídka, která je také součástí tohoto víkendu.

speech writing help

 V sobotu 26. 1. se děti mohou v dopoledních hodinách v rámci GUD víkendu s JRD těšit na velmi vtipné představení o dvou rozmazlených prasečích princeznách od souboru Divadélko z Pytlíčku „Prasečí slečinky aneb Prasečinky“, po kterém následují dvě kreativní dílny od 14:00 do 15:30 a od 16:00 do 17:30. V neděli 27. 1. čeká děti po dílnách, které budou od 10:00 do 12:00 a od 14:00 do 16:00, zábavná diskotéka. Kreativní dílny pro tento víkend nesou název „Příběh jednoho domu“ a děti v nich budou s umělcem Janem Šimrem postupně stavět dům, různě ho vybavovat či dekorovat, a to vše z recyklovaného materiálu. V rámci dílen si děti vyrobí i svá vlastní umělecká díla, která si mohou odnést na památku a vyzdobit s nimi vlastní domov. Kreativní dílny jsou koncipovány tak, aby zaujaly od těch nejmenších, až po starší děti.

Navíc si děti mohou v rámci charitativní interaktivní výstavy Příběhy pro Davídka, která právě v galerii GUD probíhá, prohlédnout obrazy 25 slavných českých osobností, které namalovaly se svými dětmi.Výtěžek z jejich prodeje bude věnován na konto Centra pro handicapované Alka, o. p. s., které poskytuje speciální pohybovou terapii Therasuit dětem postiženým dětskou mozkovou obrnou.

 V rámci této výstavy zaměstnanci JRD sami podpoří tento charitativní projekt a věnují se svými dětmi vlastoručně namalované příběhy pro Davídka v rámci sponzorských obrázků, kterou jsou součástí výstavy. 100% výtěžek z těchto obrázků půjde na konto Centra pro handicapované Alka, o.p.s.

Developerská společnost JRD přináší  mnoho benefitů pro své klienty v podobě zdravého, úsporného a ekologického bydlení. Nestaví jen obyčejné domy, ale domovy pro lidi. Každý byt vnímá jako důležitý příběh života jejího nového majitele a neztrácí o něj zájem ani po předání bytu.  JRD připravilo kreativní víkend pro své klienty, ale i pro širokou veřejnost , aby si zábavnou formou mohli společně se svými dětmi postavit v rámci kreativních dílen Příběh jednoho domu a odnést si i svá umělecká dílka na výzdobu vlastních domovů.

Tento kreativní víkend pořádá v Galerii umění pro děti GUD, jejichž je dlouhodobým partnerem a dokonce významně pomohla i k jejímu vzniku. Další projektem, který v této oblasti podporuje, je občanské sdružení Leonardo působící v městské části Praha – Dolní Měcholupy, které se věnuje volnočasovým aktivitám pro děti i dospělé.

Společnost JRD s. r. o. byla založena v roce 2003 a jako první developer v České republice se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických bytových domů. V současné době je JRD leadrem na trhu nízkoenergetického a pasivního bydlení.

Do současnosti bylo zrealizováno 13 developerských projektů. Dalších 156 bytů v 5 projektech  je nyní v prodeji. O kvalitě projektů svědčí nejen zájem klientů o bydlení v nízkoenergetických bytech, ale i řada ocenění, která tyto stavby získaly za svůj ekologický přínos.