24/4 2013

GUD – přednáškový klub – Zlobivé děti? Kde je příčina?

Posilte mysl svého dítě – doc.PhDr. Maria Gažiová, PhDr.

6.5. 2013 od 17,00 hod v GUD

rezervujte se místo pro sebe a případně i své děti emailem: rezervace@galeriegud.cz

 Některé dnešní děti mají zásadní problém s udržením pozornosti, se soustředěním se, sebeovládáním a s náznaky impulzivity a hyperaktivity.

 Kde jsou toho příčiny?

Jak s takovým dítětem pracovat, aby se situace u něj zlepšila?

V současné době existuje metoda biofeedback, která je jednoduchou a hravou metodou a umí dítě v těchto směrech rozvíjet. Vynikající a rychlý účinek má také na poruchy spánku, noční des, pomočování, specifické poruchy učení (dyslexie, dysgrafie, dyskalkulie, ..). O biofeedbacku a jiných možnostech si budeme povídat s renomovanou klinickou psycholožkou doc.PhDr. Mariou Gažiovou, PhD a výkonnou psychoterapeutkou Mgr. Art., PhDr. Lucií Svobodovou, PhD.

GUD – Přednáškový klub

Připravujeme pro vás serii přednášek předních odborníků na současná témata, která nás ve vztahu k naším dětem aktuálně zajímají.

V této velmi přepnuté a komplikované době naše děti ovlivňuje mnoho faktorů a je velmi těžké se orientovat v tom správném směru výchovy. Rádi bychom přicházeli s tématy, které vás opravdu zajímají, proto prosím neváhejte a posílejte nám své podněty.

Přednášky jsou ZDARMA, ale je nutné se předem registrovat. Konají se přímo v Galerii umění pro děti GUD. Hlídání řešit nemusíte, děti vezměte sebou, je pro ně připraven v rámci GUD workshop a bude o ně postaráno (za workshop se platí dle aktuální výstavy).