14/4 2015

GUD den a divadelní workshop o víkendu 18. až 19. dubna

Na třetí dubnový víkend pro vás galerie GUD připravila GUD den „Historie pražské dopravy“ (sobota 18. dubna od 10:00 hodin) a divadelní workshop „Zoologická konference“ (neděle 19. dubna od 10:00 hodin). Vzhledem k omezené kapacitě je na obě akce nutná rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz.

GUD den „Historie pražské dopravy“
Víte čím cestovali Vaši pradědečkové a babičky po Praze? Jak vypadaly první vagóny metra? Pojďte s námi společně prozkoumat tajemství a historii pražské dopravy a vytvořme si vlastní druh dopravy, jenž by nás mohl v budoucnu vozit po Praze.
Cena: 750,-
Věk: 5 až 12 let
Čas: 10:00  – 16:00
Kapacita: 15 dětí
V ceně jsou zahrnuty strava(oběd, 2x svačina), pitný režim, celodenní program s lektory včetně vstupů do vybraných institucí, výtvarné potřeby. Přípravu i vedení programu zajišťují zkušení lektoři.

Divadelní workshop „Zoologická konference“
S lektorkou Táňou Tobolovou si děti pokusí vymyslet a vyrobit SVÉ zvíře, jakékokoliv  – fantazii se meze nekladou. Znáte nějaká rčení,v nichž jsou zvířata přirovnána k lidem a naopak? Zoologická konference, děti v roli vědců, přednáška na téma svého vyrobeného zvířete, následná diskuze. Rozvíjení  fantazie, tvořivosti výtvarné i verbální…to na děti čeká v galerii GUD.
Cena: 250,-
Věk: 5 až 12 let
Čas: 10:00 – 12:30