15/1 2015

Experimentální malování pro nejmenší s Ivonou Danziger – únorové workshopy v galerii GUD

Galerie umění pro děti GUD připravila na únor zajímavý program pro nejmenší. S výtvarnicí Ivonou Danziger se děti ocitnou ve světě experimentálního malování, a to každou středu od 9:30 do 10:30 hodin. Vybírat si mohou z těchto témat: Roční období zima, Trochu malování o lásce, Svět pod vodou a Malujeme křídla.

Roční období zima – 4. února

Proč sníh studí a kde se bere? Kdo to je sněhulák a co potřebujeme na jeho nos? Zkusíme malovat sněhovou vločku jakoby byla zvětšena mikroskopem a vyzkoušíme novou techniku pozadí pomocí válečku.

Trochu malování o lásce – 11. února

Co je symbol lásky a co znamená mít rád? Jakou barvu má srdíčko? Malujeme pomocí folie, kterou obtiskujeme na papír jako razítka a dobarvujeme pomocí štětce.
Svět pod vodou – 18. února

Źivot ve vodách u nás a v dalekém oceánu. Jak mluví ryba? Proč chodí rak pozadu? Namaluj si svého vodního živočicha. Malujeme chobotnice, mořské koníky a kraby, učíme se míchat novou barvu a mluvíme jako ryby.


Malujeme křídla
 – 25. února

Kdo umí létat a co k tomu potřebuje, malujeme křídla motýlům, křídla ptáčkům a vybarvíme páva.

Použijeme houbičky, prsty a mnoho barev, abychom vytvořili toho nejkrásnějšího motýlka.
Program je vhodný pro děti od 1,5 do 4 let, mateřské školy. Vstupné je 170,- Kč/osobu. Více informací na www.galeriegud.cz nebo na tel. 732 623 862. Kapacita max. 8 osob, rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz

Ivona Danziger je umělkyně zaměřující se na dětskou experimentální tvorbu, více o dětské kresbě na http://ona.idnes.cz/jak-podporovat-detskou-kreativitu-dt9-/deti.aspx?c=A141218_202055_deti_haa