2/5 2013

EXPERIMENTÁLNÍ MALOVÁNÍ PRO NEJMENŠÍ S IVONOU DANZIGE

urticaria treatment
Od května Galerie umění pro děti GUD připravila program i pro ty nejmenší. Workshopy se budou konat každé úterý od 10:00 hod. pro děti od 2 let.

Pro účast na workshopech je nutná rezervace na rezervace@galeriegud.cz

PROGRAM NA KVĚTEN A ČERVEN S TÉMATEM „ŽIVOT NA ZEMI“

7. 5.    Roční období jaro: probouzení se ze zimního spánku, jak se budí zvířátka, jak se budí stromy a rostlinky. Která barva představuje jaro a jakou barvu má tráva?

14. 5. Zázračné květiny: a další rostliny, proč se slunečnice jmenuje slunečnice? Jakou mají rádi maminky kytičku? Co je to láska? Malujeme kytky maminkám k jejich svátku.

21. 5. Svět pod vodou: výprava za velrybami a delfíny, mořský svět a život ve vodách u nás. Jak mluví ryba? Proč chodí rak pozadu? Namaluj si svého vodního živočicha.

28. 5. Svět v lese: stromy, listí, mech a lesní rostliny. Co to vlastně je houba a jak se namaluje? Malujeme mochomůrku a zdobíme ji.

11. 6. Svět pod zemí: rozdíl mezi tmou a světlem, kde žije krtek? Jak se maluje žížala? Jakou barvu má tma a jakou má světlo? Malujeme housenku a žížalu.

18. 6.             Včelka a rostliny: jak vzniká med? Včelky jsou pracovité a pilné a nejraději mají kytičky. Zkoušíme malovat kytičku, včelku a jiné broučky.

25. 6. Roční období léto: zdobíme křídla motýlům, malujeme slunce, radost a prázdniny. Co je to dovolená? Jakou barvu má léto a sluníčko?

zp8497586rq