Doprovodné programy

Doporučujeme rezervaci místa na workshopech na rezervace@galeriegud.cz 

I. Pravidelné aktivity v GUD

1. Workshopy

Nemáte program na nadcházející víkend? Navštivte naši galerii GUD, kde jsme pro vás připravili workshopy v rámci probíhající výstavy Art Prague 2016 v domě Franze Kafky (více na www.artprague.cz) . V sobotu 19. března se můžete těšit na dva workshopy na téma „Moje květina“ a „Stínidlo“, ten probíhá i v neděli 20. března. Doporučujeme rezervaci předem na rezervace@galeriegud.cz.

Experimentálního malování s Ivonou Danziger – každou květnovou středu od 10:00 hodin

Jak sám výraz napovídá, při tvorbě necháváme děti experimentovat, aby svobodně výtvarně vyjádřily své prožitky. Používáme velké formáty čtvrtek nebo plátno, s dětmi používáme štětce, válečky, houbičky, někdy vidličky a další nástroje, učíme se tvořit temperou, akrylem, suchými křídami, ale i tužkou, uhlem a pastelem. Pro děti máme připravena nádherná témata, která rozvíjejí jejich tvořivost, vciťování a zaměří se na to, co je krásné a co se dá pomocí stětce a barev výtvarně vyjádřit:

4.5. Zdobíme křídla motýlům. Kam zmizí housenka. Učíme se míchat barvu ZELENOU a zkoušíme malovat prstem nebo celou rukou.

11.5. Jak rozkvétá leknín? Jakou barvu má voda? Mícháme barvu FIALOVOU a malujeme houbičkou krásnou vodní květinu.

18.5. Jak se žije v noci a jakou baru má tma? Mícháme barvu ORANŽOVOU a tvoříme noční svět s netopírem.

25.5. Co je to duha a kde vzniká? Kde bydlí sluníčko? Malujeme DUHU všemi barvami a používáme válečky.

Čas: 10:00 – 11:30
Věk: 2 až 4 roky
​Cena: 250,- za lekci (sleva 4 lekce za 800 Kč)

Rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz

2. GUD den

Galerie umění pro děti GUD připravila pro rok 2015 další pokračování zábavných, ale naučných sobotních programů pro děti. Děti si odnesou spoustu zážitků a navíc se naučí a dozví nové zajímavé věci. Přípravu i provedení zajišťují zkušení lektoři GUD. Program, který je určen pro děti od 5 do 12 let, trvá po celý den od 10:00 do 16:00 hodin. Cena za GUD den je 750 Kč. V ceně je zahrnuto občerstvení (oběd, svačiny, pitný režim), program po celý den včetně vstupů, lektoři a výtvarné potřeby. Kapacita omezena na max. 15 dětí, nutná rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz či tel. 732 513 559. 

GUD den s celodenním programem z cyklu „Zahrajem si divadlo”, v hlavních rolích: Fifinka, Myšpulín, Piňda a Bobík – 29.1.2016

Série praštěných i poučných nebezpečí čeká naši povedenou čtveřici – nepovedený robot či nebezpečně se zmenšující pilulky. Dramatizace příhod VOLNĚ dle Davida Drábka, kterého napadlo zinscenovat Němečkův komiks pro děti. Součástí dílny je i prohlídka výstavy s novými interaktivním prvky. S sebou rekvizity všeho druhu, od natáček pro Fifinku po mikroskop pro Myšpulína. Záleží na vaší fantazii. Kostýmy vítány, stačí náznak. Těší se na vás lektorka Táňa Tobolová.
Termín: 29.1.
Čas: 10:00 až 16:00
Věk: 5 až 12 let
​Cena: 750,-
rezervace předem na: tanka.t@seznam.cz

 

 3. Přednáškový klub GUD

17.4. 2014 „Jak se domoci svého nároku na výživné“ – ZDARMA

V rámci projektu „Ohrožený rodič“ se v GUD koná přednáška na téma „Jak se domoci svého nároku na výživné“ s právním expertem Mgr. Davidem Bascheri, vedoucím týmu právníků ePohledavky.cz. Nejen, že se dozvíte vše o tomto tématu, ale můžete se i ptát osobně. Termín: čtvrtek 17. dubna od 16:00 hodin. Přednáška je ZDARMA hlídání dětí zajištěno. Nutná registrace předem na rezervace@galeriegud.cz.

4. ART in English – více naleznete www.artinenglish.cz

II. Školní program GUD

Pro školy a volnočasové organizace jsme připravili Školní program GUD. Na cestě za uměním bude provázet dětské kolektivy lektor galerie spolu s jejich pedagogem. Věříme, že se GUD stane místem tvořivého setkání nejen umělců a dětí, ale i místem specifické společné práce dětí a jejich pedagogů. Do programu je nutné se registrovat alespoň týden předem na adrese skolniprogram@galeriegud.cz

Mateřské školky         40,-Kč (dítě), délka prohlídky 1 hodina

Základní školy            55,-Kč (dítě)  délka prohlídky 1 hodina

85,-Kč (dítě) délka prohlídky 1 hodnina + workshop „Hrajeme si loutkové divadlo“ 1 hodina

III. Narozeninové oslavy v GUD

Plánujete narozeninovou oslavu pro své dítě a jeho kamarády? Proč nespojit zábavu s tvořivou činností u nás v GUD? Připravíme Vám balíček sestavený přesně na míru z nejrůznějších položek od soukromého workshopu až po veškerý servis spojený s oslavou včetně občerstvení. Učiňte dětskou narozeninovou oslavu výjimečnou! Pro více informací se ptejte na info-pultu nebo na adrese rezervace@galeriegud.cz

 

IV. Komerční aktivity

 

V. Pro firmy