Doprovodné programy

Doporučujeme rezervaci místa na workshopech na rezervace@galeriegud.cz 

I. Pravidelné aktivity v GUD

1. Workshopy

Hliněný betlém – sobota 3.12.  
Děti společ ně s vedoucím lektorem vytvoří svůj vlastní betlém za pomoci samotvrdnoucí hlíny, která se nemusí následně vypalovat. Vytvoří si postavičky, jež do betlému patří, ale mohou si vytvořit samozřejmě i své vlastní, které do betlému přidají. Všichni účastníci workshopu budou moci vyrobit postavičku do Galerijního betlému a pomoci, tak vytvořit ducha Vánoc i v naší galerii. Svůj betlém si pak děti odnesou domů.
Čas : od 13:00 do 15:00 hodin
Věk: pro děti od 5 let a jejich rodiče
Cena : 250 Kč (v ceně je veškerý materiál na workshop a vstupné pro dítě na výstavu)

Ozdoby na stromeček z recyklovaného materiálu a papíru – neděle 4.12. 
Ozdoby na stromeček nemusejí být nutně kupované, pojďte si je společně s námi vyrobit. Budeme je tvořit z pet-láhví, kartonů, zbytků oděvních látek a dalších volně dostupných materiálů, které v kreativním podání dotvoří vašemu vánočnímu stromku originální vzhled.
Čas : od 13:00 do 15:00
Věk: pro děti od 5 let
Cena : 200 Kč (v ceně je veškerý materiál na workshop a vstupné pro dítě do výstavy)

Komentované prohlídky s šaškem Karlíkem v rámci výstavy „Byl jednou jeden král… Karel IV.“ začínají vždy od 11:00 a od 15:00 hodin v sobotu i v neděli. Každá komentovaná prohlídka je zakončena workshopem – výroba erbů, tvorba vitrážového okénka, výroba královské korunky. Cena je 40 Kč ke vstupence na výstavu.

2. GUD den

Galerie umění pro děti GUD připravila pro rok 2015 další pokračování zábavných, ale naučných sobotních programů pro děti. Děti si odnesou spoustu zážitků a navíc se naučí a dozví nové zajímavé věci. Přípravu i provedení zajišťují zkušení lektoři GUD. Program, který je určen pro děti od 5 do 12 let, trvá po celý den od 10:00 do 16:00 hodin. Cena za GUD den je 750 Kč. V ceně je zahrnuto občerstvení (oběd, svačiny, pitný režim), program po celý den včetně vstupů, lektoři a výtvarné potřeby. Kapacita omezena na max. 15 dětí, nutná rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz či tel. 732 513 559. 

 

 

 3. Přednáškový klub GUD

 

4. ART in English – více naleznete www.artinenglish.cz

II. Školní program GUD

Pro školy a volnočasové organizace jsme připravili Školní program GUD. Na cestě za uměním bude provázet dětské kolektivy lektor galerie spolu s jejich pedagogem. Věříme, že se GUD stane místem tvořivého setkání nejen umělců a dětí, ale i místem specifické společné práce dětí a jejich pedagogů. Do programu je nutné se registrovat alespoň týden předem na adrese skolniprogram@galeriegud.cz

Mateřské školky         50 Kč (dítě), délka prohlídky 1 hodina

Základní školy            50 Kč (dítě)  délka prohlídky 1 hodina

75 Kč (dítě) délka prohlídky 1 hodnina + workshop 0,5  hodina

III. Narozeninové oslavy v GUD

Plánujete narozeninovou oslavu pro své dítě a jeho kamarády? Proč nespojit zábavu s tvořivou činností u nás v GUD? Připravíme Vám balíček sestavený přesně na míru z nejrůznějších položek od soukromého workshopu až po veškerý servis spojený s oslavou včetně občerstvení. Učiňte dětskou narozeninovou oslavu výjimečnou! Pro více informací se ptejte na info-pultu nebo na adrese rezervace@galeriegud.cz

 

IV. Komerční aktivity

 

V. Pro firmy