Doprovodné programy

Doporučujeme rezervaci místa na workshopech na rezervace@galeriegud.cz 

I. Pravidelné aktivity v GUD

1. Workshopy

„Komentované prohlídky s šaškem Karlíkem“ – pátek 28.10., sobota 29.10., neděle 30.10.
Velmi zábavnou a odlehčenou formou se děti seznámí s osobností Karla IV. Průvodcem výstavy bude veselá postavička šaška Karlíka, který je nejen šprýmař, ale hlavně kamarád. Šašek Karlík představí hlavní fakta spojená s osobou českého krále Karla IV. Děti budou mít možnost se převléknout do dobových kostýmů, aby se lépe vžily do historické doby králů, rytířů a princezen. Budeme poznávat cesty Karla IV. na interaktivní mapě, ale také hlavní stavitelské počiny té doby. Poznáme Karla jako učence, hvězdáře, rytíře…

Malí návštěvníci se tak nejen pobaví, ale odnesou si z výstavy i spoustu zajímavých informací. Celá výstava je doprovázena originálními ilustracemi Marty Hricové.

Děti si vyrobí svůj vlastní erb a na recyklovaný papír si namalují brkem a inkoustem ilustraci ze života Karla IV. nebo si vyzkouší podle předlohy psaní gotického písma. Po celou dobu je bude provázet ilustrovaný průvodce Karlík a tvůrce výstavy Jan Šimr.

Čas: vždy od 11:00 – 12:00 a od 14:00 – 15:00 hodin
Věk: od 3 let
​Cena: 40 Kč k zakoupené vstupence na výstavu

„Vyrábíme královské koruny“ – sobota 29.10., Ateliér GUD 1. patro
Vyrobíme společně s lektorem královskou korunu jakou měl Karel IV. Holčičky si mohou vytvořit korunu pro královnu či princeznu. Někteří malí rytíři si mohou dokonce vyrobit i rytířskou helmu.
Čas: 13:00 – 15:00 hodin
Věk: od 5 let
​Cena: 200 Kč (včetně vstupenky na výstavu)

„Vlastní kniha mouder“ – neděle 30.10., Ateliér GUD 1. patro
Společně s lektorem si děti vyrobí svou vlastní knihu, do které si mohou zapisovat své důležité poznatky a moudra, která pro ně hodně znamenají. Nakonci si ji celou společně svážou jednoduchou, ale praktickou metodou. A kniha bude na světě.
Čas: 13:00 – 15:00 hodin
Věk: od 5 let
​Cena: 200 Kč (včetně vstupenky na výstavu)

Galerie GUD je otevřena o víkendu a svátcích od 10:00 do 18:00 hodin, v týdnu od středy do pátku od 14:00 do 18:00 hodin. Cena vstupenky pouze na výstavu je 170 Kč za dítě a doprovod. Výstava potrvá do 18. prosince 2016.

 

Rezervace na rezervace@galeriegud.cz

 

 

2. GUD den

Galerie umění pro děti GUD připravila pro rok 2015 další pokračování zábavných, ale naučných sobotních programů pro děti. Děti si odnesou spoustu zážitků a navíc se naučí a dozví nové zajímavé věci. Přípravu i provedení zajišťují zkušení lektoři GUD. Program, který je určen pro děti od 5 do 12 let, trvá po celý den od 10:00 do 16:00 hodin. Cena za GUD den je 750 Kč. V ceně je zahrnuto občerstvení (oběd, svačiny, pitný režim), program po celý den včetně vstupů, lektoři a výtvarné potřeby. Kapacita omezena na max. 15 dětí, nutná rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz či tel. 732 513 559. 

 

 

 3. Přednáškový klub GUD

 

4. ART in English – více naleznete www.artinenglish.cz

II. Školní program GUD

Pro školy a volnočasové organizace jsme připravili Školní program GUD. Na cestě za uměním bude provázet dětské kolektivy lektor galerie spolu s jejich pedagogem. Věříme, že se GUD stane místem tvořivého setkání nejen umělců a dětí, ale i místem specifické společné práce dětí a jejich pedagogů. Do programu je nutné se registrovat alespoň týden předem na adrese skolniprogram@galeriegud.cz

Mateřské školky         50 Kč (dítě), délka prohlídky 1 hodina

Základní školy            50 Kč (dítě)  délka prohlídky 1 hodina

75 Kč (dítě) délka prohlídky 1 hodnina + workshop 0,5  hodina

III. Narozeninové oslavy v GUD

Plánujete narozeninovou oslavu pro své dítě a jeho kamarády? Proč nespojit zábavu s tvořivou činností u nás v GUD? Připravíme Vám balíček sestavený přesně na míru z nejrůznějších položek od soukromého workshopu až po veškerý servis spojený s oslavou včetně občerstvení. Učiňte dětskou narozeninovou oslavu výjimečnou! Pro více informací se ptejte na info-pultu nebo na adrese rezervace@galeriegud.cz

 

IV. Komerční aktivity

 

V. Pro firmy