30/10 2015

Divadelní představení a křest 600. čísla časopisu Čtyřlístek za účasti autora

Oslava 600. čísla Čtyřlístku se blíží! V pátek 13. listopadu se můžete přijít podívat na divadelní představení „Čtyřlístek v pohádce“. Součástí akce bude i křest 600. čísla časopisu Čtyřlístek za účasti autora Jaroslava Němečka. Každý z malých diváků obdrží jubilejní dvojčíslo ZDARMA, které si může nechat podepsat p. Němečkem. Rezervace na https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=134606Akce je součástí nového projektu galerie GUD – GUDivadlo.

Čtyřlístek v pohádce – pátek 13.11. od 17:00 hodin v divadle Metro

Hudební pohádka pro děti na motivy knihovničky Čtyřlístek č. 8 z roku 1970 – Létající koberec. Myšpulín, Bobík, Fifinka a Pinďa se ocitnou v pohádkové říši, kde se budou potýkat s drakem, perníkovou chaloupkou a potkají i Šípkovou Růženku. Pohádka není jen příjemnou podívanou, ale má i krásné texty.

Hrají členové souboru Divadla D5 – Dita Zábranská/ Janan Birgusová, David Voráček/ Josef Zýka, Michal Čeliš/ Radim Jíra, Václav Krátký/ Libor Jeník

Čas: 17:00
Věk: 4 – 10 let
​Místo konání: Divadlo Metro, pasáž paláce Metro, Národní 25, Praha 1
Cena: 290,- za osobu

Divadelní představení je tématicky spjaté s aktuální výstavou v galerii GUD „Tajemství Čtyřlístku“, kterou můžete navštívit do 23. prosince 2015.

Více na www.galeriegud.cz

A na co se můžete v galerii GUD těšit v nejbližší době?

Královská cesta a hledání pokladu s Nikolou a Gábinou – sobota 7.11. od 10:00

Kudy chodili čeští králové? S námi projdete nejvýznamnější místa v centru kolem Staroměstského náměstí a zároveň se dozvíte spoustu informací o jejich historii. Celou cestou nás povede dobrodružství hledání pokladu.

Divadelní odhalení! Reportéři v akci s Táňou Tobolovou – sobota 21.11. od 10:00 

Záhady! Dobrodružství! Hádanky! Nečekaná odhalení! Divadelní den na motivy knihy Senzační reportáže Elvíry Pobrkané od Kláry a Jana Smolíkových. Základy herectví, sebeprezentace tou nejzábavnější metodou – hrou.

Objevujeme Karlův most se Sárou a Terezkou – sobota 28.11. od 10:00 hodin

Jak se co nejvíce dozvědět o Karlově mostě? No přece s námi! Nejdříve si o něm budeme povídat, pak navštívíme Muzeum Karlova mostu, poté ho celý prozkoumáme a možná i najdeme poklad. A nakonec si ho v galerii vyrobíme.

Čas vždy: 10:00 – 16:00, věk: 5 – 12 let, cena: 750,- (v ceně je zahrnuto občerstvení – oběd, svačiny, pitný režim). Rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz

Těšíme se na setkání s vámi