15/9 2015

Divadelní GUD den „Rusalka“ – neděle 20.9. od 10:00 hodin

Na neděli 20. září pro vás galerie GUD připravila divadelní GUD den „Rusalka“, nádherný příběh o lásce, zradě a lidské smrtelnosti. S lektorkou Táňou Tobolovou připraví děti dramatizaci pohádkové opery Antonína Dvořáka. Workshop začíná v 10:00 hodin a bude ukončen představením pro rodiče od 16:00 hodin. Rezervace nutná předem na rezervace@galeriegud.cz do čtvrtka 17. září. Vhodné pro děti od 6 let.

Chceš si zahrát Rusalku nebo ježibabu? Vodníka, prince, kněžnu nebo vodní vílu? Znáš tajemství ježibabina lektvaru, který proměnil Rusalku v člověka? Budeš s Rusalkou bloudit v lese? …Tvořivý přístup k textu a příběhu, budeme hrát, tančit, kreslit, navrhovat kostýmy a možná i zpívat. Zkrátka nás čekají pestré aktivity po celý den.

A co s sebou? Vítány jsou kostýmy (stačí náznak), látky, šátky, stuhy apod., rekvizity, např. ingredience do lektvaru, kouzelnické potřeby aj. – dle možností a fantazie.

Výjimečně budou v září otevřeny kouzelné podkrovní prostory Kafkova domu s malým jevištěm, které děti v rámci workshopu také využijí.

Čas: 10:00 – 16:30
Věk: 6 – 15 let
​Cena: 650,-