22/3 2013

ART PRAGUE – První jarní víkend v GUD

Pojďte přivítat o víkendu jaro do Galerie umění pro děti,
kde v rámci XII. ročníku veletrhu současného umění ART PRAGUE mohou děti tak i dospělí načerpat jarní atmosféru na workshopu Jarní pozdrav.ART PRAGUE – První jarní víkend v GUD

Sobota 23.3.     14:00-17:00 – ART PRAGUE  – XII. ročník veletrhu současného umění (Workshop pro děti a dospělé – výtvarná technika monotyp –  „Jarní pozdrav“)

Neděle 24.3.     14:00-17:00 – ART PRAGUE – XII. ročník veletrhu současného umění (Workshop pro děti a dospělé – výtvarná technika monotyp – „Jarní pozdrav“)

„Jarní pozdrav“

Chcete poslat originální jarní pozdrav? Také velikonoční „pomlázka“ nemusí být jen z tradičních vajíček. Obrázek, který sami vytvoříte, navodí tu správnou jarní atmosféru a bude těšit i v době, kdy už budou vajíčka dávno snědená. Jarní slunce přece probouzí přírodu a její barvy – a  právě s barvami budeme čarovat. S grafickou technikou monotypu pracují profesionální umělci. V ateliéru Galerie umění pro děti si však pod vedením lektorky Jany Skarlantové mohou vyzkoušet tuto techniku děti i jejich rodiče. A nezapomeňte: každý monotyp je originálem – jak ostatně prozrazuje už název!Věk dětí: pro všechny věkové kategorie.