4/4 2012

Velikonoce v GUD

Pro velikonoční období jsme připravili velmi zajímavé worhshopy pro děti s jejich rodiči. Velmi zajímavě si připomeneme velikonoční příběh se Zuzanou Požárovou a děti si vytvoří papírové divadélko či komiksový příběh. S Honzou Šimrem zase netradiční velikonoční dekorace z materiálů běžného denního „odpadu“.

So 7. 4. Velikonoční pašije se Zuzanou Požárovou

Pašije – Velký velikonoční příběh Znáš velikonoční příběh? Víš, proč mají o Velikonocích dny svá jména? Proč hrkají řehtačky? Všechno se dovíš. Se Zuzanou Požárovou si vyrobíš obrázkový komiks nebo papírové divadélko a můžeš pak příběh sám převyprávět. (od 10.00 se bude tvořit komiks, v kurzu od 14.00 papírové divadélko, věk nerozhoduje)

Ne 8. 4. Velikonoční dekorace a aranžmá s Honzou Šimrem

Vytvořte spolu s Honzou dekorace, aranžmá z obalů či dalších věcí, které denně vyhazujete (např. plata od vajíček, staré noviny, skořápky) na téma Velikonoce. Honza pro kurz vybral dva výrobky: aranžmá na stůl a velikonoční věnec na dveře. Budeme lepit, malovat, stříhat, trhat, sešívat (kancelářskou sešívačkou). Veškerý materiál bude na místě.  (od 14.00 – 17:00 pro děti od 4 let a jejich rodiče)